Informujemy naszych czytelników, że w okresie od środy 16 czerwca do drugiej połowy lipca Filia nr 1 będzie zamknięta w związku z koniecznością modernizacji instalacji grzewczej.

Kartka z informacją "Od 16 czerwca Filii nr 1 zamknięta"

Zarządca budynku przy ul.Moniuszki, jakim jest spółdzielnia mieszkaniowa planuje wymianę grzejników i dokonanie niezbędnych napraw w istiejącej instalacji grzewczej. Po wykonaniu prac niezbędne będzie pomalowanie pomieszczeń i ich uporządkowanie. W zwiąku z tym w okresie od 16 czerwca do drugiej połowy lipca Filia nr 1 będzie zamknięta.

Termin zwrotu wypożyczonych książek przypadający na czas zamknięcia biblioteki będzie automatycznie przesunięty. Można jednak zwracać przeczytane książki do wrzutek. Jedna znajduje się przed wejściem do Filii nr 1, druga - w ścianie budynku biblioteki przy pl. Seniora.

W tym czasie zapraszamy do korzystania z działów znajdujących się przy pl. Seniora.

Za utrudnienia przepraszamy.