Ibuk Libra - nowe kody i publikacje

10 maj 2023
Z dniem 28 kwietnia na kolejny okres przedłużyliśmy umowę z PWN na dostęp do wybranych tytułów z platformy Ibuk Libra.

W nowym okresie naszej współpracy ulega zmianie lista dostępnych publikacji. Jest ona co roku aktualizowana zgodnie z analizą potrzeb czytelników i ich sugestii.
Obecnie dostępnych jest 6219 tytułów. Wśród nich pojawiło się sporo publikacji darmowych, w tym tytuły dla uczniów szkół podstawowych i średnich.

Wszystkich czytelników, którzy już pobrali wydawane przez nas PIN-y informujemy, że ich ważność została przedłużona o kolejny rok.
Natomiast czytelników, którzy jeszcze tej platformy nie znają, a chcieliby ją poznać i skorzystać z tej oferty zachęcamy do zapoznania się z instrukcją obsługi platformy Ibuk Libra i do odwiedzin w bibliotece.

Fragment plakatu promującego platformę Ibuk Libra dla bibliotek