Czy każdy wie, że 20 marca obchodzimy Dzień Szczęścia? Teraz już tak. Z tej okazji na najbliższych warsztatach plastycznych GOW, czyli Gadżety Osobiście Wykonane, które odbędą się we wtorek 26 marca o godzinie 16:00 w Oddziale Dziecięco-Młodzieżowym będziemy cieszyć się naszym szczęściem.

Fragment plakatu warsztatów

Z okazji Dnia Szczęscia będziemy otaczać się jedynie tęczowymi kolorami - wykorzystując w niekonwencjonalny sposób kredki świecowe stworzymy barwne obrazy, przedstawiajaće różne symbole szczęścia.

Warsztaty GOW mają na celu nauczyć uczestników wykonywać wyjątkowe dekoracje i gadżety, niecodzienną biżuterię lub zawsze przydatne przedmioty do codziennego użytku. Zajęcia są doskonałą zabawą z wykorzystaniem różnorodnych materiałów i na pewno nie brakuje potem zachwytu nad tym, co razem stworzymy.
Celem warsztatów jest nie tylko ćwiczenie manualnych zdolności, ale również uczenie cierpliwości, dokładności oraz rozbudzanie zainteresowań poprzez różnorodność wykorzystywanych technik.

Zapraszamy wszystkie chętne dzieci powyżej 8 roku życia, zarówno stałych bywalców, jak i wszystkich chętnych, którzy do tej pory nie mieli okazji w warsztatach uczestniczyć.
Warsztaty są w zupełności darmowe, ale ilość miejsc jest ograniczona. W związku z tym zachęcamy do zapisywania się w bibliotece osobiście bądź telefonicznie.