Walentynkowe spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki, na które zapraszamy 14 lutego na godzinę 16:00 do sali przy Wypożyczalni, będzie typowo kobiece. Rozmowy toczyć się będą wokół książek Marzeny Rogalskiej z serii "Kolory życia" przeznaczonych dla kobiet, które lubią smakować życie, jak mówi ich autorka.

Fragment plakatu wydarzenia - elementy okładek książek Marzeny Rogalskiej

"Nie ma lepszej rzeczy w życiu od filiżanki dobrej kawy i rozmowy z drugim czowiekiem" - to słowa Marzeny Rogalskiej, dziennikarki z powołania, a także autorki powieści z serii "Kolory życia": "Wyprzedaż snów", "Gra w kolory" i "Druga miłość". Tak jak bohaterka jej powieści, potrafi rozmawiać z ludźmi, ale nade wszystko umie ich słuchać. W jej powieściach ukryte są elementy historii różnych osób, z którymi rozmiawiała, m.in. prowadząc program "Miasto kobiet".

Dyskusyjny Klub Książki "Wieża ciśnień" zaprasza na spotkanie wszystkich, którzy lubią czytać książki oraz dzielić się przemyśleniami i refleksjami na ich temat. Nasze rozmowy nie wymagają, od uczestniczących w nich osób, pełnej znajomości literatury. Nie trzeba też koniecznie dyskutować. Można przysłuchiwać się wymianie zdań innych uczestników.
Klubowe spotkania mają charakter otwarty, nie ma zapisów i może na nie przyjść każdy.

Lubisz książki, a nie masz z kim o nich porozmawiać? Przyjdź i sprawdź, jak rozwiązujemy ten problem.