Nie może być inaczej... Przedwalentynkowe warsztaty plastyczne GOW, czyli Gadżety Osobiście Wykonane odbędą się we wtorek 12 lutegoo godzinie 16:00 w Oddziale Dziecięco-Młodzieżowym pod hasłem "Kochamy... warsztaty!".

Fragment plakatu warsztatów

Każdy uczestnik będzie miał okazję nauczyć się wykonywać wyjątkowe dekoracje i gadżety, niecodzienną biżuterię lub zawsze przydatne przedmioty do codziennego użytku. Będzie dużo zabawy z różnorodnymi materiałami i na pewno wiele zachwytu nad tym, co razem stworzymy.
Celem warsztatów jest nie tylko ćwiczenie manualnych zdolności, ale również uczenie cierpliwości, dokładności oraz rozbudzanie zainteresowań poprzez różnorodność wykorzystywanych technik.

Zapraszamy wszystkie chętne dzieci powyżej 8 roku życia, zarówno stałych bywalców, jak i wszystkich chętnych, którzy do tej pory nie mieli okazji w warsztatach uczestniczyć.
Warsztaty są w zupełności darmowe, ale ilość miejsc jest ograniczona. W związku z tym zachęcamy do zapisywania się w bibliotece osobiście bądź telefonicznie.