W piątek 1 lutego o godzinie 18:00 w naszej bibliotece zagości po raz kolejny pani Jolanta Kosowska. Tym razem zawita do nas tuż po premierze swojej najnowszej książki „Trzy razy miłość” oraz zbioru opowiadań „Zakochane Trójmiasto”, w którym znaleźć można opowiadanie jej autorstwa „Tatuaż serc”.

Elementy okładki książki Jolanty Kosowskiej "Trzy razy miłość"

Jolanta Kosowska urodziła się na Opolszczyźnie, a potem związała się z Wrocławiem. Jest absolwentką wrocławskiej Akademii Medycznej i studiów podyplomowych Akademii Wychowania Fizycznego. Z zawodu jest lekarką, specjalistką w trzech dziedzinach medycyny. Od paru lat mieszka i pracuje w Dreźnie. Związana jest z Polonią drezdeńską, a na co dzień przyjmuje pacjentów w praktyce lekarskiej przyjaznej dla cudzoziemców.
Swój czas dzieli pomiędzy pracę zawodową, podróże i pisanie powieści. Zadebiutowała powieścią obyczajową „Niepamięć” w 2012 roku. Po niej kolejno ukazywały się: thriller „Déjá vu” oraz powieści obyczajowe „Niemoralna gra”, „Nie ma nieba”, „Niepamięć”, „W labiryncie obłędu”, „Drugie dno”i „Wróć do Triory”. Najnowsza książka „Trzy razy miłość” będzie miała premierę 28 stycznie równocześnie z premierą zbioru opowiadań „Zakochane Trójmiasto”, w którym jest opowiadanie „Tatuaż serc” autorstwa pani Jolanty.
Więcej informacji o autorce i jej książkach można zanaleźć pod adresem http://www.jolantakosowska.pl.

Książki Pani Jolanty czyta się jednym tchem. Zawsze prezentują ciekawą fabułę, napisane są pięknym językiem, a niezwykle szczegółowe opisy uczuć bohaterów sprawiają, że po każdą książkę sięga się z ogromnym zaciekawieniem. Są one podróżą po ludzkich losach, ale także po niezwykle ciekawych miejscach.