Wychodzimy poza ramy… i książeczki wam czytamy! W listopadzie bibliotekarze Oddziału Dziecięco-Młodzieżowego wybierają się do jaworskich przedszkoli z 'dobrą bajką' i słoniem Elmerem.

Fragment plakatu promującego zajęcia - walizka, książki i słoń Elmer

Książka jest niezbędna w rozwoju każdego człowieka i w związku z tym powinna mu towarzyszyć już od najmłodszych lat.

Jako bibliotekarze chcemy mieć w tym swój udział. Dlatego wybieramy się z walizką pełną pięknych książek do przedszkoli, by dzieci mogły je dotknąć, pooglądać i nacieszyć się kolorowymi obrazkami oraz posłuchać czytanych im ulubionych opowieści.
W październiku w prowadzeniu zajęć pomaga nam Elmer - sympatyczny słoń w kratkę.

W celu umówienia spotkania prosimy o kontakt z Oddziałem Dziecięco-Młodzieżowym, tel. 76 870-26-02 w.26.