Dolnośląska Biblioteka Publiczna ww Wrocławiu zaprasza do udziału w konkursach - dla młodych poetów oraz seniorów.

Fragmenty plakatów konkursów DPB Wrocław

Jak zawsze przy okazji targów książki regionalnej „Silesiana” (19-21 kwietnia 2018) Dolnośląska Biblioteka Publiczna we Wrocławiu ogłasza dwa konkursy – jeden poetycki, drugi adresowany do seniorów.

„Młody Poeta Dolnego Śląska" to konkurs adresowany do wszystkich, którzy są lub czują się młodzi i piszą wiersze.
Szczegółowe informacje można znaleźć w załączonym regulaminie.

„Patriotyzm w dziejach mojej rodziny: opowieści dolnośląskich seniorów” to konkurs na wspomnienia, dzięki którym wszyscy będą mogli poznać historię, tradycję i ciekawostki o dolnośląskich miejscowościach. Udział w nim mogą wziąć seniorzy, czyli osoby w wieku 50 lat i więcej.
Szczegółowe informacje można znaleźć w załączonym regulaminie.