Jak co roku, w okresie ferii zimowych, biblioteka przygotowała ofertę różnorodnych zajęć dla dzieci.

Logo ferii w bibliotece

W Oddziale Dziecięco-Młodzieżowym w  środy odbędą się warsztaty projektowania pod nazwą "Projekty małe i duże". W pierwszym tygodniu zajęcia bedą związane z Dniem Babci i Dniem Dziadka - głównym tematem będzie zaprojektowanie i wykonanie prezentu. W drugim tygodniu zajęcia obejmą swym zasięgiem większą przestrzeń - centrum miasta wraz z przyległymi uliczkami itp.

Filia nr 1 również proponuje specjalne zajęcia przed świętem babci i dziadka - "Pędzą wnuki ulicami z ogromnymi laurkami" oraz zimowe zgadywanki i śnieżne kolorowanki - "My się zimy nie boimy". W planach jest także spotkanie poświęcone grom planszowym - "W to mi graj", a także zajęcia plastyczne "Pocztówka do Królowej Śniegu"