Przyroda w pełni rozkwitu - feria barw kwiatów i motyli w gorących promieniach słońca, które Pani Iwona Falenta 'upolowała' swoim aparatem. Tak oto powstała wystawa fotografii "Lato - świat owadów i kwiatów". Można ją podziwiać w Filii nr 1 do 23 września.

Zdjęcia Iwony Falnety - motyl, żuk, kwiat

Iwona Falenta mieszka w Jaworze od 1987 roku. Z wykształcenia jest magistrem administracji.
Od kilku lat zajmuje sie głównie fotografią. Jej fotografie są zaobserwowanym wycinkiem rzeczywistosci. Stara sie uchwycić chwile - to co ją zainteresuje.
Jak sama mówi o sobie  „Jestem zwykłą osobą jak każdy z nas. Lubię zapach kawy na powitanie dnia, górskie powietrze i szum lasu. I jeszcze jedno - nie mogę logicznie udowodnić, że coś jest piekne - trzeba to po prosu odczuć.”

Pani Iwona od lat współpracuje z naszą biblioteką, w naszej galerii już kilka razy prezentowaliśmy jej prace. I na tym pewnie jeszcze nie koniec.
Obecna wystawa to czwarta część cyklu "Cztery pory roku".