Trwa zakup nowości wydawniczych, które dofinansowano ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025.

Zakupy realizujemy w ramach programu "Dofinansowania dla bibliotek publicznych na zakup nowości wydawniczych oraz usługi zdalnego dostępu do książek w formatach e-booków i/lub audiobooków i/lub synchrobooków - Priorytet 1, Kierunek interwencji 1.1 w ramach NPRCz 2.0".

Nasza biblioteka otrzymała dofinansowanie w kwocie 13 807,00 zł przy wkładzie własnym w kwocie 25 641,57 zł.
Termin wykonania zadania w części dotyczącej dotacji ustalony został na okres 14 października - 30 listopada 2021.

Logo Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa, Ministerstwa Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu oraz Biblioteki Narodowej

Tags: nowości