Z przyjemnością informujemy, że od 1 kwietnia 2020 nasi czytelnicy będą mieli bezpłatny dostęp na platformie Legimi nie tylko do ebooków, ale również do audiobooków. W obecnej sytuacji ta oferta szczególnie trafiona. Teraz, gdy nie można skorzystać ze stacjonarnej oferty bibliotek, to rozwiązanie umożliwia jeszcze lepszy zdalny dostęp do dóbr kultury i jednoczesnie zachęca do przyłączenia się do akcji #zostanwdomu i... posłuchaj.

Logo - Legimi

Legimi jest platformą subskrypcyjną e-booków i audiobooków z dostępem do nieustannie rosnącej bazy tytułów, która w tej chwili obejmuje ponad 60 tysięcy nowości, bestsellerów, ale i starszych tytułów - z beletrystyki, literatury faktu i innych popularnych kategorii.

Przypominamy, że warunkiem darmowego korzystania z platformy jest rejestracja bezpłatnego konta Legimi na stronie http://www.legimi.pl/dbpw/ oraz podanie jednorazowego unikatowego kodu, który otrzymać można w bibliotece na podstawie ważnej karty bibliotecznej.
Osoby, które do tej pory nie korzystały z platformy Legimi, a chciałyby zacząć tę przygodę, zapraszamy po odbiór kodu. Skontaktować się można z biblioteką drogą telefoniczną lub mailową.
Tags: e-książkie-bookilegimi