Planowane na 23 kwietnia spotkanie autorskie z Iwoną Anną Dylewicz, autorką powieści "Teatr snów", niestety musimy na razie wykreślić z naszego kalendarza imprez. Kiedy sytuacja wróci do normy, postaramy się ustalić nowy termin. Tymczasem zapraszamy czytelników na wywiad z Iwoną Anną Dylewicz.

Fragment plkatu wydarzenia stylizowany na okładkę książki Iwony Anny Dylewicz "Teatr snów"

Iwona Anna Dylewicz obecnie mieszka i tworzy we Wrocławiu. Jest pisarką, poetką, a także rysowniczką-samoukiem. Choć opowiada mroczne, mocno działające na wyobraźnię, budzące mnóstwo emocji oraz pytań historie, sama pozostaje pogodną i otwartą osobą, która z prawdziwą pasją stara się realizować swoje marzenia.
Przygodę z literaturą i rysunkiem zaczęła w czasach liceum. Wtedy próbowała stawiać pierwsze kroki na gruncie literackim gruncie oraz podejmowała niełatwe zadanie przeniesienia obrazów ze swojej wyobraźni na papier i to zarówno w formie grafik, jak i ciągu słów. Ta, uważana przez większość za 'przelotną znajomość' z czasem dojrzewała, aż zaowocowała debiutancką powieścią "Teatr snów". To opowieść z pogranicza realizmu magicznego, w której zamiast prostych odpowiedzi czekają pytania, a gatunki literackie mieszają się jak w tyglu czarnoksiężnika. Dodatkowo wzbogacona jest mrocznymi ilustracjami autorstwa samej autorki.

Więcej informacji o Iwonie Annie Dylewicz oraz jej książce można znaleźć na stronie autorki - http://iwona-anna-dylewicz.simplesite.com.