Jolanta Kosowska - Lizbona jakiej nie znacie

27 czerwiec 2022
Spotkanie z Jolantą Kosowską jak zawsze przyciąga do biblioteki liczne grono sympatyków autorki i jej twórczości. Tym razem nie było inaczej.

Najnowsza książka Jolanty Kosowskiej "Niedoskonali" to już druga powieść obok „Pocztówek z Portugalii”, której akcja toczy się w tym kraju. Tym razem mieliśmy okazję poznania Lizbony z perspektywy autorki i bohaterów książki. Mogliśmy jak zazwyczaj obejrzeć piękne zdjęcia.

Autorka obchodzi w tym roku 10-lecie twórczości, były więc wspomnienia debiutu literackiego ”Niepamięć” oraz kolejnych książek, a także plany na przyszłość.
Spotkanie upłynęło w przyjacielskiej atmosferze w tle zielonego wystroju, który bardzo się wszystkim podobał.

W zbiorach biblioteki, dzięki autorce, znajdują się wszystkie wydane tytuły. Zapraszamy do czytania.

Zdjęcie ze spotkania autorskiego z Jolantą Kosowską