Kolejny rok z Legimi

03 styczeń 2023
Przypominamy czytelnikom, że od nowego roku obowiązuje nowa pula kodów aktywacyjnych do platformy ebooków i audiobooków - Legimi.

Wszyscy czytelnicy, którzy korzystają i nadal chcą korzystać z platformy Legimi oraz ci, którzy swoją przygodę z Legimi dopiero chcą zacząć, powinni zgłosić się do biblioteki po kody dostępu.
Nie jest konieczna osobista wizyta. Czytelnicy, któzzy na koncie czytelnika mają podany swój adres email mogą prośbę o nowe kody kierować mailowo na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Usługa dostępna jest dla mieszkańców gminy Jawor oraz osób, które tu się uczą lub pracują.
Warunkiem otrzymania kodu jest brak zobowiązań wobec biblioteki.

Otrzymany kod należy wprowadzić po zalogowaniu się na stronie https://www.legimi.pl/dbpw/.

Dla niewtajemniczonych proponujemy zapoznanie się z krótkim artykułem o Legimi.

Stylizowane logo Legimi z kalendarzem na 2023 rok