W czasie tegorocznej majówki, w ramach comiesięcznego spacerku po Jaworze nasza biblioteka zaproponowała wycieczkę po Parku Miejskim.

Zdjęcie ze spacerku po Parku Miejskim

Naszym przewodnikiem była pani Ewelina Wróbel – nauczycielka z Przedszkola nr 4 „Na 4 pory roku". To zaowocowało przyjemną wspólpracą między najmłodszymi uczestnikami spacerku. Na podstawie stworzonego planu „dzieciaki’ miały za zadanie odnalezienie poszczególnych punktów w terenie.
Należy również dodać, że pani Ewelina Wróbel jest autorką projektu "Ścieżka pomników przyrody dla dzieci i mieszkańców Jawora".

Podążając od drzewa do drzewa, delektując się nie tylko przyjemnością ze spacerowania wśród zieleni poznaliśmy tajemnice owych pomników przyrody, korzystając z ciepłej i słonecznej aury.