Odcienie miłości, czyli spotkanie z twórczością czterech jaworskich poetek - Haliny Włodarczyk, Lucyny Słowik, Doroty Bober i Agaty Bondarewicz-Buły zakończyło się pełnym sukcesem.

Inicjatorkami wspólnego wieczoru poetyckiego były studentki Jaworskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku - Lucyna Słowik i Halina Włodarczyk, którym druga młodość pozwala na realizacje wcześniejszych pasji i marzeń. Czynne zawodowo - Dorota Bober i Agata Bonadrewicz-Buła, mimo licznych obowiązków znajdują czas na ”zatrzymanie w słowie” ulotnych chwil i wrażeń. Poezja i miłość wspaniale połączyła cztery kobiety o różnych zainteresowaniach i charakterach .
Doświadczenia z wcześniejszych spotkań poetyckich zaowocowały w trakcie wieczoru. Nastrój i pozytywne wrażenia udzieliły się wszystkim uczestnikom. Początkowa trema ustąpiła spokojnej prezentacji tego co „w duszy” grało.

Miłość towarzyszy nam od dnia narodzin aż po kres życia. Przybiera różne odcienie, dotyczy różnych osób i miejsc. Doświadczamy miłości wszysce, ale tylko nieliczni potrafią przełożyć to na słowo pisane. Nasze panie niewątpliwie należą do tej wybranej grupy.
Dzięki nim spędziliśmy niezapomniane chwile.