W czwartkowe popołudnie 21 października gościliśmy w naszej bibliotece Iwonę Annę Dylewicz, autorkę książki "Teatr snów".

Iwona Anna Dylewicz jest pisarką, poetką, a także rysowniczką-samoukiem. Jej mottem życiowym jest per aspera ad astra, czyli 'przez cierpienie do gwiazd '.
Literacka pasja towarzyszy jej od wczesnej młodości i wytrwale dąży do realizacji swoich marzeń. Jej debiutem wydawniczym jest powieść "Teatr snów", książka z pogranicza realizmu magicznego.

Spotkanie autorskie z Iwoną Anną Dylewicz i jej książką to chwile z prozą wielu gatunków.
Wysłuchaliśmy fragmentów książki w wykonaniu aktora wrocławskiego Teatru Współczesnego oraz samej autorki. O twórczej naturze naszego gościa świadczy równiez zainteresowanie rysunkiem. Własne ilustracje były tłem spotkania i akcji w książce.

„Teatr snów" jest pierwsza częścią cyklu. Na wydanie oczekują kolejne dwa tomy.
Zapraszamy do lektury.