Rejestr czynności przwetwarzania to dokument, który pokazuje, w jakich procesach w bibliotece są przetwarzane dane osobowe, w jakim celu, kogo dotyczą oraz jak są zabezpieczane.

Administratorem Danych jest Miejska Biblioteka Publiczna w Jaworze, pl.Seniora 4, 59-400 Jawor.
Przedstawicielem administratora jest dyrektor - Małgorzata Kosińska, tel. 76 870-26-02 w.22, e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
Inspektorem Ochrony Danych jest Alicja Jachyra, tel. 76 870-26-02 w.21, e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

W rejestrze znajdują się informacje o następujących bazach danych:
- pracownicy,
- stażyści i praktykanci,
- kandydaci do pracy,
- czytelnicy,
- uczestnicy wydarzeń,
- uczestnicy szkoleń,
- uczestnicy konkursów,
- darczyńcy i sponsorzy,
- dosatwcy,
- kontrahenci dostarczający zbiory biblioteczne,
- uczestnicy przetargów,
- uczestnicy umów,
- książka korespondencyjna,
- kontakty mailowe,
- kontakty telefoniczne,
- monitoring,
- wypadki.

Zobacz pełen rejestr czynności przetwarzania.